Letniczówka Widoki

Powierzchnia

60 m2

Mieścimy się na skraju lasu, u podnóża gór. Jesteśmy blisko turystycznych atrakcji w Szczyrku oraz Bielsku-Białej.

W obiekcie do dyspozycji Gości przygotowano część mieszkalną (60 m2), w skład której wchodzą salon wyposażony w rozkładaną kanapę z możliwością spania, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem do spania oraz dodatkowym łóżkiem z możliwością wykorzystania dla dzieci, kuchnia ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik itp., a także 1 łazienka z prysznicem w części mieszkalnej. Wyposażenie obejmuje także pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do telewizji satelitarnej.

W obiekcie do dyspozycji Gości przygotowano część rekreacyjną (30 m2),w skład której wchodzą sauna fińska, pomieszczenie fitness wyposażone między innymi w bieżnię elektryczną, rower stacjonarny, 1 łazienka z prysznicem.

 

Zapytaj o ten obiekt

Obiekt posiada:

W sklad obiektu wchodzi taras widokowy wyposażony w stół jadalniany wraz z krzesłami. W miesiącach letnich taras jest centralnym miejscem biesiadowania i spożywania sposiłków.

Obiekt jest ogrodzony, w ogrodzie znajduje się balia ogrodowa drewniana w możliwością podgrzania wody latem oraz zimą.

Ponadto obiekt wyposażony jest w grill ogrodowy gazowy i miejsce do grillowania.  

Zalecany bezpłatny parking gminny ogólnodostępny 100 m poniżej obiektu z uwagi, iż Letniczówka Widoki położona jest na zboczu Koziej Góry i teren jest trudny do wyjazdu samochodem bez napędu 4×4 a zimą dodatkowo bez łańcuchów na kołach.

Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

 

Obiekt dla osób niepalących w tym również papierosów elektronicznych (całkowity zakaz palenia).

Informacje ogólne:

Lato w Letniczówce Widoki

Bezpośrednio obok naszej Letniczówki przebiega trasa trekkingowa Bystra – Kozia Góra – Szyndzielnia – Klimczok – Magura – Bystra.

W odległości kilku minut jazdy rowerem albo 15 minutowego spaceru zboczem Koziej Góry w masywie Klimczoka dostępny jest dla naszych Gości kompleks „Enduro Trails – Bielsko-Biała”. To sieć jednokierunkowych tras rowerowych, tzw. „singletracków”, bardzo lubianych przez kolarzy górskich, wąskich, krętych i pofalowanych ścieżek o różnym stopniu trudności, od tych łatwiejszych, łagodnie opadających, aż po strome, wymagające technicznie zjazdy. Wiele tras powstało w związku z cyklicznie rozgrywanymi tu zawodami w rowerowym Enduro. Centrum ścieżek wraz z punktem informacyjnym mieści się w obrębie tzw. miejskich Błoni miasta Bielsko-Biała, u stóp Koziej Góry. Trasy natomiast rozpościerają się pomiędzy Szyndzielnią Kozią Górą. Szyndzielnia wznosi się na wysokość 1030 metrów nad poziomem morza. Na jej szczyt można wjechać koleją gondolową. Kozia Góra jest niewielkim wzniesieniem (686 m n.p.m.) o bogatych tradycjach turystycznych.

 

Kompleks Basenów „Start” w Cygańskim Lesie

Jest to nowoczesny, ogrodzony kompleks basenów z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. W bogatym wyposażeniu znajdują się dwie stalowe niecki, jedna o wymiarach olimpijskich, druga rekreacyjna o nieregularnym kształcie. Na odpoczywających czekają dwie atrakcyjne zjeżdżalnie oraz zespół masaży wodno-powietrznych z rwącą rzeczką.
Na terenie nowego kompleksu dla dzieci wybudowano plac zabaw z piaskownicą i brodzik, natomiast dla młodzieży i dorosłych przewidziano boisko do siatkówki plażowej, streetballa, kort tenisowy, ściankę wspinaczkową i widownie terenowe. Na obiekcie zaprojektowano również ciekawą architekturę zieleni z licznymi zadaszeniami i drewnianymi mostkami.
W sąsiedztwie znajdują się szlaki turystyczne, w tym szlak na Kozią Górę, którym można pieszo wrócić do naszej Letniczówki. Przejście pieszo szlakiem z Letniczówki Widoki do ośrodka „Start” zajmuje około 50 minut.

Zima w Letniczówce Widoki

Najpopularniejsze ośrodki narciarskie zlokalizowane w zasięgu naszej Letniczówki dysponujące łącznie kilkudziesięcioma trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności: Beskid Sport Arena w Szczyrku (12 km), Szczyrkowski Ośrodek Narciarski COS w Szczyrku (13 km), Szczyrk Mountain Resort (15 km), Szczyrk Mountain Resort – Solisko (16 km), Kompleks Narciarski Biały Krzyż w Szczyrku (20 km).

Położenie:

Bezpośrednio obok naszej Letniczówki przebiega trasa trekkingowa Bystra – Kozia Góra – Szyndzielnia – Klimczok – Magura – Bystra.

Kontakt

Copyright © Spokoloko.eu