Apartament Korzenny

Powierzchnia

50 m2

Duży apartament ( 50 m2) składający się z dwóch sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz dużego tarasu zewnętrznego ( 9 m2) z własnym „markowym” grillem gazowym do wyłącznej dyspozycji użytkowników apartamentu. 

Apartament posiada własne miejsce garażowe, w którym można przechowywać oprócz auta, rowery oraz narty. Lokal wyposażony jest w lodówkę, zmywarkę do naczyń, pralkę, wi-fi oraz dwa duże telewizory w salonie i sypialni. 

Niezwykłym umeblowaniem nawiązuje do otaczającej go górskiej przyrody Beskidu Żywieckiego oraz jego przepięknych widoków.

Zapytaj o ten apartament

Zobacz także apartament Kamienny:

Apartament posiada:

Goście mają do dyspozycji część wspólną w skład której wchodzi sauna fińska z zapleczem relaksacyjnym oraz mini fitnessem. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe lub garaż.

Informacje ogólne:

Położenie:

Apartamenty położone są w ustronnym miejscu na zboczach Skrzycznego nad szumiącym potokiem. Wielkość obiektu oraz jego usytuowanie zapewnia gościom spokój ciszę i intymność, a jednocześnie znajdują się w niedalekiej odległości (500m) zarówno od centrum Szczyrku jak i kolejki krzesełkowej (Ośrodek Narciarski COS). 

Na najwyższy szczyt okolicy Skrzyczne. Trasy narciarskie tego ośrodka połączone są bezpośrednio z trasami narciarskimi największego ośrodka w okolicy Szczyrk Mountain Resort.

Zobacz na mapie:

Kontakt

Copyright © Spokoloko.eu