Apartament Kamienny

Powierzchnia

40 m2

Mniejszy ( 40 m2) nietypowo, „naturalnie” urządzony apartament składający się z sypialni, łazienki, salonu, jadalni z aneksem kuchennym oraz dużym tarasem zewnętrznym ( 10 m2) z „markowym” grillem gazowym do wyłącznego użytku Gości. Wyposażony jest w lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, duży telewizor, wi-fi. Posiada własne miejsce parkingowe.

Jego klimat doskonale łączy się z otaczającą go przyrodą oraz atrakcjami Beskidu Żywieckiego.

Zapytaj o ten apartament

Zobacz także apartament Korzenny:

Apartament posiada:

Goście mają do dyspozycji część wspólną w skład której wchodzi sauna fińska z zapleczem relaksacyjnym oraz mini fitnessem. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe lub garaż. 

Informacje ogólne:

Położenie:

Apartamenty położone są w ustronnym miejscu na zboczach Skrzycznego nad szumiącym potokiem. Wielkość obiektu oraz jego usytuowanie zapewnia gościom spokój ciszę i intymność, a jednocześnie znajdują się w niedalekiej odległości (500m) zarówno od centrum Szczyrku jak i kolejki krzesełkowej (Ośrodek Narciarski COS). 

Na najwyższy szczyt okolicy Skrzyczne. Trasy narciarskie tego ośrodka połączone są bezpośrednio z trasami narciarskimi największego ośrodka w okolicy Szczyrk Mountain Resort.

Zobacz na mapie:

Kontakt

Copyright © Spokoloko.eu