Apartament Leśny

Powierzchnia

40 m2

Apartament Leśny (40 m2) Przepięknie i niestandartowo umeblowany i udekorowany apartament „skarbami” polskiej przyrody, w skład którego wchodzą sypialnia, łazienka z prysznicem, aneks kuchenny wraz z salonem i dużym tarasem ( m2) z widokiem na góry, wyciągi narciarskie. 

Wyposażony jest w lodówkę, zmywarkę do naczyń, pralko-suszarkę, dwa duże telewizory w sypialni i salonie, wi-fi oraz duży gazowy grill na tarasie do wyłącznego korzystania przez Gości.

 

Zapytaj o ten apartament

Zobacz także apartament Złoty:

Apartament posiada:

W obiekcie do dyspozycji Gości przygotowano część rekreacyjną, w skład której wchodzą sauna fińska, pomieszczenie fitness wyposażone między innymi w bieżnię elektryczną, rower stacjonarny, 1 łazienka z prysznicem.

Ponadto w części wspólnej znajduje się pomieszczenie, w którym mogą być przechowywane narty oraz rowery.

Na zewnątrz znajduje się wiata do grillowania dostępna dla użytkowników apartamentów.

Apartamenty dysponują po 1 bezpłatnym miejscem parkingowym przyporządkowanym do poszczególnego apartamentu. Możliwość parkowania dodatkowych samochodów na parkingu bezpłatnym miejskim poniżej obiektu.

Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

Apartamenty dla osób niepalących w tym również papierosów elektronicznych (całkowity zakaz palenia).

Informacje ogólne:

Położenie:

Położone w Szczyrku w dolinie potoku Żylica 250 metrów od  ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort – Solisko, który jest  jedną z ofert narciarskich w Szczyrku.

Szczyrk Mountain Resort (dawniej Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko w Szczyrku, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski) – jeden z większych ośrodków narciarskich w Polsce, położony w Beskidzie Śląskim na północnych zboczach Małego Skrzycznego (1 211 m n.p.m.) i Wierchu Pośredniego (1000 m n.p.m., który z kolei jest wzniesieniem na północnym zboczu Malinowa). Ośrodek ma trzy dolne stacje: północną – Czyrną (bliżej centrum Szczyrku), środkową – Szczyrk Gondola (przy dolnej stacji gondoli „Hala Skrzyczeńska”) i południową – Solisko (bliżej Przełęczy Salmopolskiej).

Zobacz na mapie:

Kontakt

Copyright © Spokoloko.eu